» Ogłoszenia Drobne » Ogłoszenie

Sprzedam mercedesa W126 300SD

Stargard Samochody > Mercedes-Benz > S-klasa wczoraj 09:53
29 000 zł

Opis ogłoszenia

Sprzedam mercedesa W126 300SD rok 1983r, pierwsza rejestracja w Polsce 1990r, na bieżącoserwisowany, w bardzo dobrym stanie, przegląd do października 2026r. Sprzedaja ponieważ kupiłam drugi samochod. Więcej informacji udziele na tel.504- pokaż numer telefonu -

Informacje kontaktowe

To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.

Przejdź do źródła

O ogłoszeniu

  • Dodano: wczoraj 09:53
  • Lokalizacja: Stargard
  • Źródło: Lento.pl